Всі українці вже більше 2 місяців перебувають в шоці від того, що творять російські військові на території нашої держави.

З'їдені собаки, згвалтовані і вбиті підлітки та маленькі дівчатка, вкрадені труси і навіть випита оливкова олія з чарок.

Все це - реальність, з якою ми зіткнулися і дізналися, що зі східної частини нашого кордону нас оточують недорозвинені особистості.

Російські військові. Фото: Youtube

Дійшло до того, що цих звірів бояться вже власні дружини. Про це свідчить чергове перехоплення розмови від СБУ.

Популярні новини зараз

Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк знайшов незвичайне застосування творчості Михайла Поплавського: "Для допиту орків"

Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"

Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Показати ще

У ньому п'яний окупант, який зараз стоїть на Херсонщині, розповідає дружині про звірства над цивільними. І цим дуже її лякає.

Жінки рашистів з жахом очікують повернення чоловіків додому, тому що звірства, які вони здійснюють на нашій землі, змінили психіку солдатів.

"Я можу взяти людину і в голову "бам"... з кулемета сто чоловік прошити, так. Голову відірвати! Ти що в це не віриш? Настя, я довбо*бом став, я взагалі еб*нутий став".

Розстріляні армією рф авто, війна в Україні

Жінка стурбована, як вони будуть жити разом, але загарбник не дуже переживає:

"Коли були цивільні, я цивільних в окопи кидав. Всім по голові стріляв... Настя, ти на мене не дивись, те, що я у тебе такий "добрий". Я у тебе, який є, я приїду таким, який я є".

Бажаємо Анастасії з росії якомога швидше зустрітися зі своїм пакетиком, який надасть їй Україна. Адже в іншому випадку на неї чекає все те, що витворяє армія рф з нашими жінками. При чому чекає від свого ж чоловіка.

Нагадаємо, що злочинця з рф, який розстріляв у спину мирних українців знайшли: кат приїхав з Чити.

Раніше ми повідомляли, що окупанти в Маріуполі розпочали черговий штурм "Азовсталі": почався наземний наступ.