Володимир путін втратив понад 40 російських полковників з тих пір, як на початку цього року почав повномасштабне вторгнення в Україну. Денис Козлов - останній загиблий полковник.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Російський тиран путін втратив у війні на Україні 42 своїх полковника, причому один гине кожні два дні.

40-річний полковник Денис Козлов був убитий в блокадній країні і замінив 45-річного полковника Сергія Порохню, який загинув 14 березня.

Місцеві ЗМІ в росії підтвердили, що полковник «героїчно загинув 11 травня, керуючи понтонною переправою для подальшого просування військ».

Популярні новини зараз

Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"

Анна Кошмал з "Сватів" потішила шанувальників домашнім фото сина: як він виріс

Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все"

Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"

Показати ще

Розбиті окупанти

Козлов став другим командиром 12-ї окремої гвардійської інженерної Кенінгсберсько-Городоцької Червонопрапорної бригади, загиблим з початку вторгнення.

Він був серед російських військ, які загинули в ході невдалого наступу через річку Сіверський Донець, коли він і його люди потрапили в засідку руйнівної української атаки.

Посмертно нагороджений російським орденом Мужності і похований у рідному місті Муромі.

Козлов

Його смерть підкреслює величезні втрати, понесені вищим керівництвом путіна.

Також відомо, що дев'ять російських генералів загинули через повідомлення про те, що США допомагали Україні розвідкою, що дозволяє їм націлюватися на вище керівництво путіна.

Швидкість відсіву становить близько одного полковника кожні два дні.

Daily Star раніше повідомляла, що британська розвідка повідомила, що путін, ймовірно, втратив близько третини своїх військ, відправлених на війну в лютому.

путін, фото: вільне джерело

Також 15 травня британська розвідка заявила, що наступ «втратив темп і значно відстав від графіка».

"Російські сили все більше стримуються допоміжними можливостями, що зберігається низьким моральним духом і зниженою боєздатністю", - заявили вони.