В Україні триває повномасштабна війна-понад 120 днів, пішов п'ятий місяць і це після 8 років від початку збройного вторгнення на Донбасі.

Кожен день гинуть мирні жителі, воїни ЗСУ віддають свої життя за нашу свободу... росіяни цю війну підтримують і дуже радіють в інтернеті при черговому ударі по ТРЦ, житлових будинках і так далі. А нас в цей момент заспокоює те, що за весь цей час вдалося зробити "хорошими" більше 35 тисяч російських солдатів.

Зруйнований Маріуполь. Фото: Youtube

Але ми звернемо увагу на південь України. Херсонська область перебуває в окупації вже тривалий час, але жителі цього регіону продовжують чекати ЗСУ. І наші хлопці рухаються в цьому напрямку, повільно, але вірно через особливості місцевості.

А зараз же в TikTok з'явилося кумедне, коротке відео з Херсона з "визволителем", над яким познущалися місцеві продавці. Спочатку можна нічого не зрозуміти, але якщо придивитися - їм віддають продукти в синіх і жовтих пакетах, які складають прапор України.

Популярні новини зараз

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку"

Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою

Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"

Показати ще

"Після перемоги хочу відвідати Херсон, ніколи там не була", "Кожен день у мене одне питання до дядька в ЗСУ - як там Херсон, скоро?", "Щось я давно на ринку не була, там таке чудять", - . пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Даніель Салем запропонував "квартиру" в Херсонській області з видом на перемогу: "Перша здача"

Як повідомляв "Знай.ua", як з'явився страх всіх диверсантів - "паляниця": жоден росіянин не проходив навіть до війни

Знай.ua писав, зірка "Ліги сміху" Ігор Ласточкін показав зруйновані окупантами будинки і дітей, що грають на руїнах: "Моторошно"