Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вкотре вирішив підняти бойовий дух українців і поділився вкрай добрими новинами.

Новий ролик зі зверненням до народу був опублікований в його особистому Telegram каналі, активним користувачем якого він є. На ролику він навіть показав ті найкращі новини, які тепер служитимуть на благо українців.

Справа в тому, що владі Миколаївської області вдалося викупити бронеавтомобіль «Тигр», який раніше знаходився на озброєнні у військових злочинців із Росії. При цьому ціна склала всього п'ять тисяч доларів, що дуже дешево, порівняно з тим, скільки коштів росія витратила на його спорудження.

"У нас поповнення техніки в результаті "спецоперації". "Тигр" у нас уже третій, але перший за такою процедурою. Цей "Тигр" приїхав уже не віджатий, а куплений. Набагато легше не на "похоронні" росіяни купувати "Ладу", а можна нам продати техніку, залишитися живим, приїхати додому – і купити собі цю "Ладу" - каже Віталій Кім у своєму зверненні до українців.

У Миколаєві раніше оголошували програму, яка дозволить російським окупантам заробити. Вони і так приїхали сюди здебільшого заради грошей від уряду, але тепер є можливість заробити без шкоди для народу.

Популярні новини зараз

Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону

Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок

Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей

путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта

Показати ще

Суть програми для окупантів проста. Спочатку потрібно залишити техніку будь-якого типу недалеко від фронту, і скинути на пошту всі координати, інформацію про техніку та номер картки.

Віталій Кім. Фото: YouTube

Українці її перевіряють, після чого гроші йдуть одразу на рахунок окупанту. Сподіваємося, що більшість з росіян виявляться розсудливими і візьмуть участь у цій програмі. При цьому, що найголовніше, всім забезпечено повну анонімність.

Нагадаємо, що путін кинув "другу армію світу" на гарячі позиції, а вони в страху українського наступу шукають плану втечі.

Раніше повідомлялося, що Рамзан Кадиров спробував налякати українців новим етапом війни, але вийшов черговий ролик у TikTok.

Також Володимир Зеленський назвав причину, чому небо над Харковом все ще не закрите: гроші відіграють останню роль