У столиці не виключають найгіршого сценарію у війні з Росією, адже Київ залишається головною ціллю ворога.

Про це заявив начальник штабу військової адміністрації Києва Сергій Корнійчук. Київ потрохи відновлюється до повоєнного стану, однак вважати, що війна завершилася зарано, з таким "сусідом" треба завжди бути напорготові.

З огляду на те, що столиця — це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника, - впевнений Корнійчук. Тому, слід завжди це враховувати.

Київ, фото з 24 каналу

"Ми готуємося до гіршого сценарію — це повторний наступ", — зазначив він.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина з "Холостячки" широко розкинула ніжки на зеленій галявині, не всі оцінили: "Виглядає, ніби знову народила..."

Путіну потрібна перерва: Подоляк розповів, чого чекає божевільний дід

Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити"

Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад

Показати ще

Новий план оборони Києва враховує всі недоліки та прорахунки, допущені під час першої фази війни. Також аналізуються питання будівельних норм — зокрема, щодо необхідності зміцнення будинків, наявності укриттів із душовими, туалетами, автономною подачею води, обігріву, резервного електропостачання.

За словами Корнійчука, помилки, які були допущені опрацьовані, а й військовим та цивільним ставляться нові та складніші завдання. У цьому плані передбачені форми та способи дій військ, підготовка інфраструктури.

Нагадаємо, раніше Михайло Федоров показав, як у росії анінітрохи не горюють через долю їхніх знайомих у війні з Україною та спокійно реагують на смерть окупантів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 14 травня всі харків'яни, та й українці отримали приємні новини про те, що ЗСУ пішли в контрнаступ на Ізюмському напрямку.

Також "Знай.ua" писав, що російські пропагандисти роблять ролики "про успіхи" окупантської армії.