Стало відомо про те, що командиру полку "Азов" Денису прокопенку вдалося зателефонувати дружині, і кілька хвилин поговорити з нею. Утримують в задовільних умовах.

Про це стало завдяки коментарям його дружини Катерини Прокопенко виданню "The Guardian".

Денис Прокопенко набрав жінці, і розповів, де він зараз знаходиться, чи все добре, і що планують робити з ними далі. На подив, українських бійців утримують у задовільних умовах.

Денис Прокопенко. Скріншот: Національний Корпус / YouTube

Сталася розмова після того, як вони вийшли з заводу "Азовсталь" в місті Маріуполь, і достовірно невідомо, велася розмова при спостереженні, чи ні. Можливо, поруч з ним хтось знаходився, щоб той не сказав нічого "зайвого".

Популярні новини зараз

У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів

Здорожчали комунальні послуги: які суми українці побачать у платіжках за газ, світло, опалення та водопостачання

Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"

Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія

Показати ще

"Він сказав, що у нього все добре, і запитав, як я. Я чула з інших джерел, що умови більш-менш задовільні. Їх годують, дають воду. Умови відповідають вимогам і за цей короткий період вони не зазнали насильства. Що буде далі, ми, звичайно, не знаємо, але зараз є треті сторони – ООН і Червоний Хрест – які контролюють ситуацію" - розповідає Катерина Прокопенко.

Азовсталь. Маріуполь. Фото: Telegram

Більшість поранених зараз перебувають у в'язниці, що розташовується в селі Оленівка. Іншу групу тяжкопоранених відправили до лікарні міста Новоазовськ, що в тимчасово окупованій частині Донецької області.

За останньою інформацією, поки що нікого з них не вивозили на територію Російської Федерації.

Дружина чоловіка, до слова, заснувала навіть незалежну організацію, для підтримки полку"Азов".

Евакуація поранених з Маріуполя, facebook.com/maria.burmaka

"Мета організації-організовувати щотижневі дзвінки з ув'язненими, розвінчувати Російські фейки про наших хлопців, забезпечити їх задовільний стан: ліжко, ліки, воду і їжу, а також агітувати за їх якнайшвидше звільнення". - розповіла Катерина.

Нагадаємо, що набитий зброєю під зав'язку Вантажний С-17 прямує з резервної бази США в Україну: допомога для ЗСУ

Раніше повідомлялося, що Україна намагається передати тіла загиблих російських солдатів-рф не дає згоду, гниють у мішках

Також, в Україні загинув 63-річний генерал-майор ВПС Росії у відставці Канамат Боташев-ВВС