Стало відомо про те, що в Європі незабаром можуть посилитися розбіжності стосовно того, як будуть розвиватися далі події навколо України. Втома не за горами.
Про це стало відомо завдяки новій публікації порталу The Washington Post.
Минулого тижня Україна отримала рекомендації від Єврокомісії стосовно статусу кандидата в ЄС, і вже через кілька днів вирішиться найближче європейське майбутнє країни.
Однак, цей факт, як відзначають експерти, навряд чи можна вважати доконаним фактом, і самого членства в ЄС можна чекати вкрай довго. Як наприклад, Туреччина.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
"У Києва вже є підстави для розчарування. Україна хотіла отримати статус кандидата в прискореному порядку без будь-яких умов. Але Єврокомісія перерахувала шість кроків, які вона хоче, щоб Україна зробила" - йдеться в публікації.
Вступ може затягнутися на роки, але світові лідери продовжують робити вигляд, що рішення буде прийнято вкрай швидко. До слова, можна згадати Фінляндію і Швецію, якій обіцяли місце в НАТО в рекордні терміни, але, тепер це може зайняти багато часу.
У статті також навели цитату Бориса Джонсона після його візиту в Україну, який попередив, що світ вже втомився від війни, а Росія продовжує накопичувати резерви.
"Бравада приїжджих європейських високопосадовців суперечить більш крихкій реальності. Європейській єдності загрожуватиме економічний тиск; зокрема, недавнє рішення Росії різко скоротити поставки газу на континент тепер змушує аналітиків попереджати про майбутню сувору і дорогу зиму для більшої частини Європи", - пише автор.
Тепер Європа розділилася на дві умовні партії - "миру" і "справедливості". У першу партію входить Італія, яка хоче якнайшвидшого припинення війни, навіть якщо Україні доведеться піти на територіальні поступки. А ось у другій партії вже Польща, які хочуть, щоб Росія заплатила за все це.
На даний момент, пише автор,"європейські лідери закликають до мужності і стійкості", але все може змінитися вже восени, коли ціни на енергоносії та продовольство злетять кратно.
Нагадаємо, що голубам така слава і не снилася: на Запоріжжі знайшлося нове Партизанське "біологічна зброя"
Раніше повідомлялося, що СБУ схопила гостя від Путіна, який хотів нанести руйнування в Україні
Також, історія полку "Азов" , і чому російські пропагандисти намагаються зробити з них неонацистів