Українці-неймовірний народ. З кожним днем все більше людей в цьому переконуються, і історії з фронту лише підтверджують цю гіпотезу.

Чергова історія з'явилася на сторінці Військового Телебачення України в соціальній мережі Facebook.

Мова пішла про дівчину на ім'я Валерія, і у неї позивний "Сімка". Зараз дівчині 23 роки, і в мирному житті була адміністратором одного зі столичних ресторанів на березі Дніпра. Зараз же вона солдат, Стрілець одного з підрозділів 112-ї бригади Сил ТрО Збройних сил України.

Раніше вона мріяла просто бути щасливою, багато подорожувати, вивчати англійську мову, створити сім'ю, а також купити будинок своєї мрії. Після 24 лютого пріоритети у неї змінилися, як і у мільйона інших українців.

У перший день війни вона вирішила взяти в руки зброю для того, щоб ліквідувати російських окупантів. Батьки вкрай переживали, і не хотіли відпускати дочку в армію, тому вони домовилися тримати зв'язок кожні півгодини.

Популярні новини зараз

Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських

Огірки, баклажани, помідори: літній салат несподівано подешевшав в останній місяць літа

Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі?

На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр

Показати ще

Військова Валерія, фото: Facebook

Мама вже прийняла вибір Валерії, і пишається дочкою.

"Коли вперше вночі наодинці стояла на позиціях на бойовому чергуванні - трохи злякалася, але вчасно себе опанувала, бо знала, що вона охороняє сон своїх побратимів по взводу" - йдеться в повідомленні під постом.

ВСУ, фото: Facebook

З усіх тренувань зараз вона найбільше любить тактичну медицину. Вона впевнена в своїх силах, і в разі крайньої необхідності може надати допомогу, і врятувати своїх побратимів.

Нагадаємо, що російський полонений зізнався у величезних втратах побратимів, до 70% складу за один бій

Раніше повідомлялося, що російські окупанти б'ють і грабують чоловіків в Херсонській області: бояться, що ЗСУ вже підходять до міста

Також, в Молдові знову почалися мітинги проти чинної влади: Кремль продовжує розгойдувати ситуацію