Безпека в Києві залежить від ситуації на інших фронтах, вважає командувач обороною Києва Олександр Павлюк.

Про це він розповів у інтерв'ю Укрінформу. Якщо ворог матиме успіх та просуватиметься вглиб країни, частина сил може бути направлена на напрямок до столиці.

Поки українські захисники стримують загарбників на сході України, Києві загрожують лише ракетні удари.

Безпека Києва, Київщини, всієї України забезпечується уздовж лінії зіткнення на Харківщині, Луганщині, Донеччині, Херсонщині. Для ворога Київ лишається і лишатиметься головною метою. Він ніколи не відмовиться від цього. Про це нам слід постійно пам’ятати та не виключати ймовірність спроб формування нових ударних угруповань на Київському та Чернігівському напрямках за рахунок заходів "тотальної мобілізації" резервістів, залучення запасів техніки тощо. Олександр Павлюк

Популярні новини зараз

путін ховав від народу ще одну свою дачу: кожен сантиметр просякнуто розкішшю

Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, як окупанти намагатимуться знищити українців

Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"

Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є"

Показати ще

Робота ППО ЗСУ, фото: Генштаб

За його словами, "у разі успіху противника на півдні і сході країни, значна частина його сил і засобів може бути переміщена звідти на київський напрямок", але зараз Києву більше загрожують ракетні удари.

Попри ефективний захист ППО, (довкола Києва створено достатньо ефективну та ешелоновану систему ППО, яка в цілому здатна захистити місто від засобів повітряного нападу) ракетні удари все ж можуть вражати об'єкти інфраструктури столиці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Києві в рази поліпшили ППО, створена ешелонована система захисту.

Як повідомляв портал "Знай.ua", США привезуть в Україну "мисливця за нацистами", покарають кожного винного російського окупанта.

Також "Знай.ua" писав, що боєць ЗСУ розповів, що з нами відбувається в глобальному масштабі.