Стало відомо про те, що Збройним силам України знову вдалося ліквідувати чергового командира. Він очолював зенітно-ракетний взвод окупантів, а тепер відправиться додому в мішках.

Про це в Twitter повідомив офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан з позивним "Штірліц".

Українські військові продовжують на відмінно справлятися з поставленими завданнями, і ліквідували ще одного командира окупантських військ. Цього разу мова пройшла про старшого лейтенанта Іллю Мазаєва, який отримав позивний "Мазай". До своєї загибелі о командував зенітно-ракетним взводом загарбників.

Загиблий командир був відомий як автор популярної серед пропагандистів книги"їх там немає". Його смерть офіційно підтверджена навіть російським командуванням.

"Командир зенітно-ракетного взводу старший лейтенант Ілля Мазаєв "Мазай", автор книги "їх там немає" продовження своєї історії вже не напише. Офіційно денацифікований і демілітаризований. Слава Нації! Смерть ворогам", - написав офіцер Анатолій Штефан.

Популярні новини зараз

Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад

Головне за 7 серпня: проблеми у Віталія Кіма, зростання цін на хліб через місяць, нова Тіна Кароль та поява колеги Джолі у Києві

Слава Камінська згадала бурхливу молодість і показала, як виглядала до пластики: "Здалося, що Джолі"

Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"

Показати ще

Ліквідований командир рф, фото: Twitter

До своєї загибелі він був найманцем ПВК "Вагнер", і брав участь у війнах як в Сирії, так і в Лівії. Якщо там йому пощастило вийти сухим з води, то в Україні ЗСУ впоралися з ним за дві секунди. Тепер, його відправлять додому до рідних, але вже в іншому стані.

Ліквідований командир рф, фото: Twitter

І так буде з кожним окупантом, який вирішить, що має право зайти на чужі землі з метою захоплення.

Нагадаємо, що студент-воїн ЗСУ захистив наукову роботу просто з передової

Раніше повідомлялося, що в Херсоні ліквідували чергового колаборанта – загинув на місці

Також, російський окупант розповів про "трофеї" після мародерства в Україні, і засудив людей з совістю