Стало відомо про те, що в російському міністерстві оборони почали шукати нову роботу для екіпажу затонулого крейсера "Москва". Що про це відомо.

Про це повідомляє портал "Нова газета. Європа", посилаючись на колективне звернення батьків строковиків, що вижили.

За останніми даними, військові, що вижили після аварії крейсера "Москва" можуть знову опинитися в небезпеці. Командування готується відправити їх воювати в Україні.

Крейсер "Москва", фото: скріншот з відео

У своєму листі до прокуратури Севастополя, підписанти відзначають, що незважаючи на всі обіцянки строковики так і не були відпущені на свободу, хоча з моменту аварії пройшло більше 2 місяців.

Популярні новини зараз

Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад

Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою

Арсен Мірзоян зачарував дуетом з маленькою донечкою Ніною: татова копія росте

Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"

Показати ще

Їх утримують на сторожовому кораблі "Ладний", що був введений в експлуатацію ще в 1981 році. Він потребує ремонту, і знаходиться не у відповідному стані для морських походів.

Крейсер "Москва" (Фото:REUTERS/Yoruk Isik)

"Є інформація від військовослужбовців, що приблизно 30 Червня подальший вихід в море для участі в СВО (спеціальної військової операції) здійснить сторожовий корабель "Ладний". Просимо провести перевірку з приводу можливої участі СКР (сторожовий корабель) "Ладний" в СВО з екіпажем, у складі якого знаходяться військовослужбовці строкової служби", — йдеться в документі.

Кількість складу приблизно 49 осіб, і більшість з них не горить бажанням брати участь у бойових діях. Крім того, у більшості є бойові психічні травми після краху крейсера "Москва".

ймовірно, крейсер "Москва"

У російському міністерстві оборони вирішили ніяк не коментувати цей скандал, і навряд чи будуть це робити.

"Ми вважаємо неприпустимим нове залучення до бойових дій тих, хто пережив психологічно травмуючу ситуацію", — сказали батьки.

Нагадаємо, що ЗСУ відправили "посилку" з Javelin прямо в вежу російському танку: розсипався, як старий віз

Раніше повідомлялося, що студент-воїн ЗСУ захистив наукову роботу просто з передової

Також, новина про звільнення Херсона може привести Путіна в лють - ЗСУ роблять все, щоб прискорити цей процес