Українцям розповіли історію ще одного полковника, який героїчно бореться заради світлого майбутнього своєї Батьківщини. Що про нього відомо.

Публікація про нього опублікована на сторінці Оперативного командування "Південь" в соціальній мережі Facebook, де регулярно сповіщають про актуальну інформацію стосовно протистояння.

Полковник Вадим Сухаревський отримав позивний " Борсук. Не так давно він отримав звання Героя України, чому дуже раді побратими і він сам.

"Саме Сухаревський-перший офіцер наших Збройних сил, під чиїм командуванням був відкритий вогонь на ураження російських бойовиків. Тоді, 13 квітня 2014 року, в бою біля Семенівки він відкрив вогонь зі свого БТР по бойовиках Ігоря Гіркіна, які атакували бійців спецпідрозділу СБУ Альфа" - йдеться в повідомленні під постом.

У військовій справі він ще з 1999 року, адже пішов тоді вчитися у військовий ліцей. Потім була Одеська військова академія, яку чоловік закінчив з червоним дипломом. У 2004 році він брав участь у миротворчій місії в Іраку.

Популярні новини зараз

Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ

Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..."

Юрій Ткач із "Квартал 95" знайшов несподіване застосування лисині та загіпнотизував Дашу Астаф'єву: "Залипла"

На українців чекає важка осінь: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові

Показати ще

Вадим Сухаревський, фото: Facebook

Коли почалася війна Росії проти України зрозумів, що не може залишатися осторонь, і потрібно захищати свою країну. У серпні 2014 року був поранений, але, на щастя все закінчилося благополучно.

18 червня цього року прийшла Постанова від президента, яка зробила його Героєм України. Він навіть особисто отримав цю нагороду з рук Володимира Олександровича Зеленського, коли той відвідав південні області країни.

ВСУ, фото: Facebook

"Мені дають працювати, мені довіряють-і це дуже важливо. А вся діяльність офіцера-це, як я вже говорив, прийняття рішення. А ще командир повинен поєднувати два бажання: зберегти особовий склад і виконати завдання. Ці ваги в офіцерській службі і найважче витримувати. Дуже багато часу йде на роздуми, на планування, а потім на аналіз. І звинувачення себе в чомусь це те, з чим доводиться жити. Але коли я розумію, що зробив мінімальну кількість помилок, я щасливий", — розповідав він в одному зі своїх інтерв'ю в 2018 році.

Нагадаємо, що ЗСУ відправили "посилку" з Javelin прямо в вежу російському танку: розсипався, як старий віз

Раніше повідомлялося, що в Херсоні ліквідували чергового колаборанта – загинув на місці

Також, екс-ватажок бойовиків Гіркін знову деморалізував окупантів, і додав українцям сил