Херсон окупанти намагаються швидше зробити "легітимним" для своєї влади, деякі дії говорять про безпечне поводження попри попередження про наближення ЗСУ.

У мережі повідомляють, що металеві протитанкові їжаки, які знаходилися біля Херсонської ОДА окупанти або колаборанти здали на металобрухт, натомість встановивши - дерев'яні. Про це написав Сергій Данилов у Facebook.

Скриншот повідомлення

Самовидець повідомляє що окупанти чи колаборанти вкрали протитанкові металеві їжаки біля будівлі Херсонської ОДА. Здали на металобрухт. Замість них поставили декоративні дерев'яні Сергій Данилов

Їжаки робились для Херсонської територіальної оборони. Але тепер вони поїдуть на переплавку, натомість приміщення Херсонської ОДА будуть оберігати декоративні дерев'яні конструкції.

Популярні новини зараз

Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону

Ціни злетять до космічних висот: "Укренерго" хоче підвищити свій тариф

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа

Показати ще

Захисні споруди. Фото: скриншот Youtube

У коментарях українці підкреслюють, що таким чином окупанти готуються до приходу ЗСУ, дотично допомагаючи їм. Також зазначають, що білоруси повиставляли танки з дерева аби маскувати справжні.

"Може, нехай і танки замінять на дерев'яні, ми чесно не здамо путіну", "Готують здачу міста силам оборони України", "потужний захист", "біля десятка машин з бревнами таки заїхали в місто", "Білоруси танки дерев’яні роблять для маскування", - написали у коментарях.

Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Борис Джонсон представив путіна в образі жінки, так було б простіше всьому світу.

Як повідомляв "Знай.ua" окупанти перетворили на страшного привида ще одне квітуче місто України

Також "Знай.ua" інформував, що на Буковині розкрадали гуманітарну допомогу: перепродували автівки для фронту.