Головним інструментом у визволенні півострова буде дипломатичний діалог, але першими на його територію все одно заходитимуть військові.
Тому використання військових елементів у деокупації Криму буде точно, — заявила постпред президента України в АР Крим Ташева.
Ташева розповіла, що в України вже існує затверджений план щодо звільнення Криму. Вона заявила, що його утвердили у 2021 році.
У 2021 році ми затвердили стратегію деокупації та реінтеграції Криму. Це був дуже важливий документ. У ньому прописано, що основним інструментом деокупації є дипломатичний шлях. Але не лише. Ми не виключали в стратегії й інші інструменти. Звичайно, після 24 лютого багато що змінилося.
Вона заявила, що без заходження військових деокупація Криму неможлива, але за ними одразу підуть дипломатичні діалоги.
Мобілізація обійде стороною: хто отримає захист від ТЦК у квітні
Тарифи вдарять з новою силою з 1 травня: що суттєво дорожчає
Гороскоп на сьогодні 5 квітня: хто у суботу опиниться перед жорстким вибором
Мобілізація після 60 років: чи можуть ТЦК забирати дідусів до війська
Представниця офісу президента розповіла, що після початку воєнних дій про деокупацію півострова стали говорити більш впевнено та більш реалістично в ближньому майбутньому.
Цікаво, що у Севастополі після загибелі 4-річної дитини з'явилася меморіальна дошка з надписом "Ліза, прости нас".
Нагадаємо, ми писали, що путінський посіпака Медведєв знову наговорив маячні та вдався до погроз — "третю світову" замінив на "судний день".
Як повідомляв "Знай.ua" техніка противника, боєкомплект разом з окупантами перетворилися на "хороших руських".
Також "Знай.ua" інформував, що російський пропагандист Медведєв залякав Україну "судним днем", але Володимир Зеленський поставив прихвостня на місце.