Правозахисниця та засновниця фонду "Русь сідящая" Ольга Романова повідомила про плани Пригожина залучити на війну 50 тисяч зеків.

У інтерв'ю вона зазначила, що за різними оцінками, в Україні вже воюють до трьох тисяч російських засуджених, а понад двох сотень уже загинули.Пригожин об'їжджає не лише колонії від Мурманська до Адигеї, а й слідчі ізолятори в Підмосков'ї. Кримінальні справи призупиняють, а зеків вербують у військо.

Колонія в рф. Фото: скриншот Youtube

Романова зазначає, що засудженим не варто "вестися на обіцянки великих грошей та зняття судимості".

Гарантій тут немає жодних, а загинути можна не лише від українського снаряда, а й кулі в потилицю, випущену вагнерівцями. - впевнена Романова.

Популярні новини зараз

Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта

Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин

Показати ще

Вона вже знає випадки, коли були серйозні проблеми з виплатами за участь у війні, та її організація "вибиванням грошей" займатися не планую.

Колонія в рф. Фото: скриншот Youtube

За даними ФСВП, на 1 липня у виправних колоніях та СІЗО утримувалися 426 тисяч повнолітніх чоловіків, включаючи іноземців, інвалідів та старих людей. Виходить, що Пригожина потенційно цікавить кожен восьмий засуджений російський.

Нагадаємо, ми писали, що Невзоров розповів, як путінські війська із СІЗО готові померти за диктатора та пральну машинку.

Як повідомляв "Знай.ua" російські загарбники скаржаться на ставлення командування як до бидла: відпустка тепер лише на папірцях.

Також "Знай.ua" інформував, що кримінальний авторитет Гріша Московський звернувся до зеків, яких вербують на війну з Україною: "Будете бл*д*ми".