В Україну щодня приїжджають нові зразки західного озброєння, проте не варто забувати і про вітчизняні зразки, які захищають наш з вами спокій.
Про це розповів портал АрміяInform . Це одні з найкращих зразків вітчизняного озброєння, і вони вкрай добре зарекомендували себе за останні півроку війни.
Наприклад, береговий ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун" . Саме з його допомогою вдалося відправити на дно флагману Чорноморського флоту крейсер "Москва". Розроблений був у київському конструкторському бюро "Промінь", і посідає перше місце у багатьох рейтингах. Призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат чи корвет, але може знищувати і наземні радіоконтрастні цілі. На озброєння було прийнято 2020 року.
Протитанковий ракетний комплект (ПТРК) "Стугна-П" . Це ще одна вдала розробка бюро "Промінь", і вона здатна наганяти страх на російських окупантів. Неможливо вже підрахувати збитки, завдані за допомогою ПТРК російської армії.
Призначений в основному для знищення важкої бронетехніки, але може бути використаний також і в інших цілях.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Буревій" . Чергове вітчизняне озброєння, яке здатне одним видом налякати ворожі війська. Розробили його на Шепетівському ремонтному заводі, і РСЗВ стали чудовою заміною радянським БМ-27 "Ураган".
Танк Т-64БМ "Булат". Розробка українців, а саме – Харківського конструкторського бюро імені Морозова. Це якась модернізація радянського танка Т-64, але в рази краще, адже він зроблений з любов'ю.
Основним озброєнням танка Т-64БМ "Булат" є 125-мм гладкоствольна гармата - пускова установка КБА-3, або 2А46М-1, з довжиною ствола 48 калібрів. Боєкомплект - 36 пострілів роздільної зарядки з підкаліберними бронебійними, кумулятивними та осколково-фугасними снарядами.
Безпілотний авіаційний комплекс "Аист-100" . На озброєння їх прийняли лише у травні 2021 року, але через російську агресію їх почали активно використовувати. На полі бою комплекс показав неймовірно. Створили заради вирішення завдань з розвідки, а швидкість розвивається до 140 кілометрів на годину.
Нагадаємо, що більшого цинізму ви сьогодні не побачите: диктатор Лукашенка у перерві між запусками ракет із Білорусі привітав українців із Днем Незалежності
Раніше повідомлялося, що Олексій Данилов анонсував добрі новини для всього світу, але доведеться почекати 5-7 років
Також, у ГУР назвали кількість російських окупантів в Україні на сьогоднішній день, скільки ще роботи у ЗСУ