Одна з найнебезпечніших професій на фронті - сапери, не дають просунутися загарбникам на фронті, та рятують від вибухівок та мін населені пункти.
Ті населені пункти, які ЗСУ звільнило від окупації, слід спочатку розмінувати, адже загарбники лишають після себе добірок мін та вибухових речовин. Про те, як працюють сапери розповідають у 72 ОМБр ім Чорних запорожців.
Спочатку вторгнення сапери мінували шляхи, якими рухався ворог. Противник використовує некеровані міни, та розміщує їх дистанційно. Це міни невеликого радіуса дії, спрямовані на цивільних, які не вміють з ними поводитися. Українські сапери активно, аби розчистити територію країни від вибухонебезпечних предметів та знову зробити її безпечною.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
На територіях, де ведуться активні бойові дії у землі залишається безліч смертоносних "сюрпризів" — міни, снаряди, що не розірвалися, бомби та гранати. Часто росіяни розкидують гранати та міни, які непомітні в траві, націлені не на вбивство, а на ураження кінцівок.
"Російські загарбники дистанційно мінують наші тили і позиції протитанковими та протипіхотними мінами," - розповідають сапери.
Нагадаємо, ми писали, що окупантам, які відмовилися воювати, вигадали оригінальне покарання: 1480 кілометрів за 9 днів.
Як повідомляв "Знай.ua" з початку контрнаступу кількість "хороших росіян" побила всі рекорди: названо точну цифру втрат.
Також "Знай.ua" інформував, у "лнр" продовжують відлов чоловіків у так звану "міліцію": місцеві заплювали слова про "добровольців".