За умов воєнного часу, звільнення через закінчення термінів контракту неможливе. Військовий не може бути звільненим зі служби до оголошення демобілізації за наказом президента.
Дія контракту продовжується понад встановлені строки, але є інші умови для розірвання контракту. У законі про військовий обов'язок і військову службу передбачені підстави для розірвання контрактів та звільнення з військової служби у різні періоди.
Від 24 лютого в Україні застосовують підстави передбачені пунктом, де під час воєнного стану контракт можна припинити за таких умов:
- за віком – якщо захисник досяг граничного віку перебування на службі;
- за станом здоров'я – коли є висновок комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку;
- якщо є обвинувальний вирок суду про ув'язнення чи позбавлення військового звання.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Також контракт розривають через сімейні обставини або інші поважні причини, пов'язані з вихованням неповнолітніх дітей з інвалідністю або тяжкохворих. Тоді потрібен документ від лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.
Нагадаємо, ми писали, що на білоруському аеродромі вибухнув російський літак-розвідник ДРЛО: ушкодження серйозні, більше не злетить.
Як повідомляв "Знай.ua" у Володимира Зеленського заявили про початок розпаду росії, що чекає на землі путіна: "Світу треба готуватися".
Також "Знай.ua" інформував, українців із "білими квитками" можуть мобілізувати: кого стосується.