У ніч на 22 березня Росія розпочала масштабний ракетний обстріл України, особливо постраждав Харків, де фіксувалися неперервні вибухи.

Міський голова Ігор Терехов повідомив про тривожну ситуацію в місті та області, яка розпочалася о 03:53. До 04:49 лунала серія вибухів. В результаті атак зникло електропостачання. Ворожі удари спрямовані на знищення енергетичної інфраструктури.

Терехов повідомляє про пожежі в місцях ударів і закликає мешканців міста залишатися обережними.

Олег Синєгубов, голова Харківської ОВА, також підтвердив влучення у об'єкти критичної інфраструктури. "Місто фактично залишилося без світла. Всі екстрені служби вже працюють", - зазначив Синєгубов.

Популярні новини зараз

Графіки відключення електроенергії на 25 червня

Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів

Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року

Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи

Показати ще

Станом на 05:15 Ігор Терехов повідомив, що обстріли не припиняються, що призвело до знеструмлення помпових станцій та проблем із водопостачанням.

"Також вранці електротранспорт не вийде на маршрути, перевезення будуть виконуватися автобусами за схемою блекауту", - додав міський голова.

За інформацією місцевих пабліків, у Харкові виникли проблеми з інтернетом та мобільним зв'язком.

Цей нічний обстріл спричинив вибухи у багатьох містах України, включно з Дніпром, Запоріжжям, Харковом та Хмельницьким. У деяких з них також зафіксовано відключення світла.