Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, на сьогодні вже зафіксовано, що на території України має бути присутня західна військова місія, все більше країн приєднується до дискусії, але відкритими залишаються питання про мандат, повноваження цих військовослужбовців, місця дислокації, кількість солдатів.

«Я не виключаю, що на майбутнє ми вестимемо діалог та обговорення про те, щоб розміщувати на постійній основі військовослужбовців іноземних контингентів, дружніх Україні, зокрема, можливо, далі і появу іноземних баз на території України. Зрозуміло, що це зараз забороняє основний закон – Конституція. Але якщо стоятиме питання про те, що це буде основа національної безпеки, гадаю, можливо буде йти з часом і до розгляду відповідних змін», - розмірковує Олександр Мусієнко.

А також, зазначає він, важливо, щоб США підтримували цю військову місію як мінімум на фінансовому рівні, розвідданими, постачанням озброєнь, зокрема ППО. Але вже великий плюс, наголошує експерт, що США не виступають проти, про це ми читаємо у різних медіа, які посилаються на обізнані джерела.

«Це справді ще один із способів і варіантів стримування росії, оскільки, всупереч російській пропаганді, браваді та заявам, на сьогодні немає фактів того, що росія атакувала б безпосередньо військовослужбовців країн НАТО. Так, вони проводять гібридні операції, інформаційні операції, перерізають кабелі на дні моря, залітають своїми безпілотниками, поводяться максимально провокаційно та агресивно, але, проте, країни НАТО та їхніх військовослужбовців не атакують», - наголошує Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз

Пенсію перерахують, але "заднім числом": чому виплати прийдуть із затримкою

Вистачить на пачку макарон: пенсіонерам кинуть доплати від 200 гривень

Мобілізація не зачепить: які категорії чоловіків захищені від ТЦК

ПриватБанк постукає у двері? Українців перевіряють вдома без попередження

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що путін суттєво скоротив свої цілі у війні, ні про який Київ вже не йдеться.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман пояснив, чим вигідна Україні угода про надра зі США: «Це наш спільний флеш-рояль».