Відомий російський пропагандист Олександр Коц приїхав в Київську область з окупантами. Про це повідомив екснардеп Борислав Береза в telegram і пообіцяв тому, хто зловить його хороший віскі в якості нагороди.

Російський пропагандист Олександр Коц, який прибув на Київщину з окупантами вже дав коментар кремлівським ЗМІ. Він видав за дійсність бажані окупантами успіхи ходу бойових дій на користь РФ і жодного разу не згадав, що окупанти постійно зривають пересування по гуманітарних коридорах. Також пропагандист похвалив постійні авіанальоти і ракетні удари по домівках українців.

Шурик Коц

Екснардеп Борислав Береза оголосив "полювання" на пропагандиста і пообіцяв заохочення тому, хто зможе зловити його.

Скрін telegram

Популярні новини зараз

Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити"

Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди"

Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ

Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"

Показати ще

"Один з найбільш мерзенних пропаг*нд*нів Кремля, Шурик Коц, повідомив, що він в Київській області. Тому, хто зловить цю тварину і доставить тушку на Троєщину, виставлюся Glenfiddich 21 Years Old", - написав екснардеп Борислав Береза.

Раніше Знай писав, ЗСУ відправили прямо в пекло майже 12 тисяч російських солдатів: "Продовжуйте опір, разом переможемо".

Також ми писали, третій раунд переговорів між Україною і РФ завершився - про що говорили сторони. Стало відомо, що треті переговори між Україною і РФ завершилися.

Нагадаємо, в Україну прибув Канадський снайпер, що воювала з ІДІЛ: буде "полювати" на російських окупантів. Снайпер ЗС Канади захищатиме Україну від російських загарбників.