Російська пропаганда продовжує "перевзуватися" практично щодня. Вони в черговий раз змінили риторику, і вперше за три місяці війни заговорили про капітуляцію.

На самому початку вторгнення, в кінці лютого, вони постійно своїм глядачам розповідали про те, що візьмуть великі міста, включаючи Київ, всього за три дні. Через більше 80 днів після початку повномасштабного вторгнення, вони заговорили вже зовсім інакше. Зрозуміли, що ніякої перемоги їм не бачити, але брехати своїм глядачам потрібно.

Цього разу вони вперше згадали таке слово, як "капітуляція", відзначаючи, що з їхнього боку цього не відбудеться. Вже зовсім скоро риторика знову зміниться на виправдання перед людьми, які вірять у всю цю пропаганду, чому саме вони програли.

Полонені орки. Фото: Telegram

Посол рф у Вашингтоні Анатолій Антонов відкрито заявив про те, що їхня країна не готова до капітуляції.

Популярні новини зараз

Генерал армії США Ходжес впевнений, що треба атакувати аеродроми РФ: "Не будуть запускати ракети"

За донати ЗСУ хлопця посадять до в'язниці

Бойовий дух росіян опустився до критичної точки після висловлювань Ігоря Гіркіна про HIMARS – жодне ППО вже не врятує

ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти – у ГУР МО відповіли на популярні питання

Показати ще

"Делегації з усіх боків підштовхують нас до переговорів. Але, за певних умов, і таких три. Це по-перше, припинити військові дії в ході "спеціальної військової операції". Друге-відвести наші війська за лінію до 24 лютого цього року. І третє, покаятися за все скоєне. Ми твердо і ясно говоримо і однозначно в цьому впевнені, принаймні російські дипломати, які працюють тут, такої капітуляції не буде, ніколи не буде" - говорить російський політик.

Полонені орки. Фото: Telegram

Здаватися вони поки що не збираються, проте, раз згадали слово "капітуляція" вперше за три місяці, значить сильно бояться наслідків для себе.

Нагадаємо, що полонених кадирівців неможливо допитати, причина банальна, але неможливо здогадатися

Раніше повідомлялося, що дружина бійця "Азов" Оксана не хоче повертатися до Маріуполя і перейшла на українську мову

Також, оборона Києва підготовлена до новому нападу: у військовій адміністрації прорахували Путіна на 10 кроків вперед