Українцям показали, чому ні в якому разі не можна допустити, щоб Росія захопила наші території. Не можна, щоб наше суспільство стало схожим на них.

Цього разу показали, як у країні-агресорі проводяться дитячі свята. Переодягнені в костюми Чебурашки, вовка, зайця, а також Крокодила Гени актори показували спектакль. Але, є одне зауваження - вони були п'яні. У такий спосіб вони намагаються виховувати молоде покоління.

Сталося це у Володимирській області. Під час дитячої вистави актори вирішили сильно напитися, і навряд чи стояли на ногах. Вони забували слова, повзали по сцені, а Чебурашка і зовсім заснув від кількості випитого алкоголю.

Директор Будинку культури практично відразу це помітив, і не чекаючи фіналу, прийняв рішення викликати на місце співробітників правоохоронних органів.

В результаті виявилося, що у одного з героїв даного спектаклю народився син, і вони вирішили відзначити так, щоб це залишилося в пам'яті. Але, на жаль, в пам'яті це залишилося у дітей та їх батьків, які прийшли подивитися на улюблених персонажів мультфільмів.

Популярні новини зараз

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Російські окупанти готуються відступати: хочуть залишити за собою випалену землю

Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..."

Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"

Показати ще

Полонені орки. Фото: Telegram

Росіяни в черговий раз пробили дно, і показали свою сутність. У цьому показується і їх ставлення до дітей, відповідальність перед іншими. Саме такий "русский мир" намагаються принести окупанти на українські території, і тому ворогові потрібно дати сильну відсіч, щоб вони навіть не думали вступати в бій з ким-небудь. Ще трохи, і ми виженемо ворогів з наших земель, і такі "Чебурашки" будуть продовжувати "веселити" дітей у себе на батьківщині. Нам такого щастя не потрібно.

Полонені орки. Фото: Telegram

Нагадаємо, що українських захисників з Маріуполя реєструє команда Червоного Хреста: додатковий захисний механізм

Раніше повідомлялося, що Віталій Кім пропав для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав

Також, Олексій Арестович розклав по пунктах, навіщо окупантам потрібен острів Зміїний