Намагання Росії затягнути або заморозити воєнні дії вкрай невигідні, тому Україна переходить у контрнаступ - фінальну стадію війни. Про це повідомив радник глави ОП Михайло Подоляк в ефірі проєкту FREEДОМ.

Скільки триватиме ця стадія, поки не уточнюється, проте є побоювання, що може трішки затягнутися. Подоляк це пояснює тим, що ворог хоче зараз перейти у так звану позиційну війну, окопавшись на певних територіях, як це було у 2015 році.

Радник вважає, що росіян потрібно вигнати якомога далі з території України, а це буде непросто. Ця фаза війни буде називатися фазою контрнаступу, каже він. При цьому зауважив, що дана фаза буде досить жорсткою для української сторони: "ми будемо втрачати своїх людей", - сказав Подоляк. Він також підкреслив, що життя кожної людини - це велика цінність, але: "В будь-якому випадку цю фазу нам доведеться пережити," - розповідає Михайло, а також він поки не радить повертатися тим, а це в основному мами з дітьми, хто рятуючись від війни, виїхав за кордон.

Щодо гарантій, чи не повернеться окупант знову на територію України знову, Михайло Подоляк зазначив, що потрібно буде укріпити кордони, зняття санкцій повинно бути поступовим, так, щоб Росія відставала у воєнному відношенні, а також підписання договору про гарантії міжнародної безпеки, який запропонував президент зеленський.

Нагадаємо, мінус два ворожих БПЛА "Орлан-10": десантники показали, як працює Перун по рухомих цілях.

Популярні новини зараз

Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників: зі шкільного двору одразу в Україну

ЗСУ готові: Сергій Хлань анонсував приємні новини для херсонців у найближчі тижні

Сергію Жукову та гурту "Руки вверх" заборонили в'їзд до європейської країни за підтримку путіна: "Все наше без розбору"

Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель

Показати ще

Раніше ми писали, українці збираються зміцнити кордони з Білоруссю в Житомирській області: сценарій 24 лютого більше не повториться.

До слова, чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно