Як діяти у разі, якщо ваших близьких примусово перемістили на тимчасово окуповану територію чи депортували.
Національне інформаційне бюро надає роз'яснення з алгоритмом дій у разі примусового переміщення вашої близької людини на тимчасово окуповану територію або примусової депортації за межі України.
Перш за все слід впоратися з власними емоціями, та не піддаватись паніці. Пам'ятайте, що держава у взаємодії з міжнародними організаціями та партнерами вживають усіх необхідних заходів задля фіксації таких випадків, обліку депортованих осіб, а також докладають зусиль з метою повернення громадян України додому.
Українці отримують дивні смс від ТЦК: юристи пояснили, як реагувати
Гороскоп на сьогодні 18 липня: обережність Тельців, заздрість Левів та обмани Стрільців
Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти
Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Також радять записувати за яких обставин були депортовані українці, і все записувати, щоб через стрес не забути важливі деталі.
Перед зверненням слід зібрати всю інформацію, яку можна про те, куди депортували близьку людину. У разі, якщо про депортацію повідомили сторонні люди - дізнатися та повідомити прізвище та за яких обставин було повідомлено про примусове переселення.
Якщо у людини є можливість, то їй краще звертатися до консульства та дипломатичних місій у тій країні куди її депортували.
Нагадаємо, раніше ми писали, що російські загарбники почали готувати третю лінію оборони на окупованих територіях.
Як повідомляв портал "Знай.ua", у НАТО закликали країни готуватися до тривалого протистояння в Україні: "Війна на виснаження".
Також "Знай.ua" писав, що Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку.