Стало відомо про нові спроби росіян дестабілізувати ситуацію в Бессарабському районі. Роблять все можливе, щоб люди страждали від їх провокацій.

З'явилася така інформація від заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексія Громова. Ця думка була озвучена під час брифінгу.

Російські окупанти не можуть дати спокійно жити людям. Їх всі ці роки вербували на те, що зло - це прекрасно. За такою методичкою вони і живуть.

Олексій Громов. Фото: YouTube

Зараз це зло вийшло за межі Росії, і поширюється на мирні країни, включаючи Україну.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня"

Після роботи наших танкістів окупанти відмовляються заходити на позиції

Російський окупант благає матір витягнути його з війни в Україні, більше не витримає зіткнень із ЗСУ: "Відправили нас як м'ясо"

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Показати ще

"У Бессарабському районі Росія намагається дестабілізувати ситуацію. Ворог продовжує поширювати інформацію про замінування об'єктів державної інфраструктури та закладів у містах. З метою поширення паніки у жителів Придністров'я, Молдавської республіки, а також виправдати червоний рівень готовності військ. Але особливих успіхів серед населення немає", - сказав він.

ВСУ, фото: Facebook

Крім того, Олексій Громов додав, що на Сіверському напрямку ворожі війська роблять все можливе, щоб прикрити ділянку українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях. Робиться це для того, щоб не дати можливість Збройним силам України перекинути наші війська на інші напрямки, однак, наші військові готові до всього.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube

До слова, у прикордонних російських містах продовжили рівень підвищеної терористичної загрози до 8 червня цього року.

Нагадаємо, що окупант грабував квартиру українців і вирішив відобразити себе на Polaroid: фото проявилося пізніше

Раніше повідомлялося, що Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені

Також, Олексій Арестович емоційно країнам, які пропонують "поділитися територіями"