Усі українці з терпінням чекають на перемогу нашої країни в кровопролитній війні, яку розпочала росія на чолі з володимиром путіним.

Але чи довго лишилося чекати? Коли можна буде повернутись у свій дім? Як довго чекати на капітуляцію Кремля? Що буде провісником перемоги України? У цих питаннях допомогла розібратися відома тарологиня Людмила Хомутовська.

Людмила Хомутовська, фото Знай.uа

"Я не можу сказати, що вже завтра все стане добре. Вороги дуже сильні. Те, що вони триматимуться і вони мають потенціал - це однозачно. Але Україна починає вирулювати, починаються перемоги. Так, вони невеликі і йде повільно, але за липень ми побачимо яскраві зміни", - тішить експертка.

Далі ведуча запитала Людмилу про те, які знамення мають бути, щоб ми починали розуміти, що це вже початок кінця війни і готувалися до нашої перемоги.

Популярні новини зараз

Заготівля помідорів на зиму без консервації: простий рецепт, з яким впорається кожен за 20 хвилин

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться"

Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"

Показати ще

"Одна з подій закінчення війни - це коли весь світ буде на нашому боці. Цей знамення вже є. Інший знак буде пов'язаний з людьми, які перебувають у високій вірі. Люди різних конфесій стануть на бік миру і почнуть виступати за допомогу Україні. Цього ще немає. І ще один знак - хтось при владі повинен померти... Хто був при владі вже давно... Це в росії, однозначно... Після цього вже буде шлях до перемоги... Мені хотілося б вірити, що це про путіна. Не можна, щоб жили подібні люди", - розповідає Хомутовська.

Людмила Хомутовська, фото Знай.uа

Звичайно, всім українцям не терпиться дізнатися, коли саме виконуватимуться два останні знамення. Але тарологиня переконана, що це все буде на протязі 6-7 тижнів. Це буде з вересня. Випала карта "Страшний суд", і це означає, що знаки підуть один за одним.

"Страшний суд почне набирати чинності у серпні. У вересні ми будемо у співдружності з кимось і суд справедливості буде у жовтні".

Людмила не впевнена, що війна закінчиться до початку зими. Все туди йде, але не можна цього сказати, оскільки світ до цього ще не готовий.

"Починаючи з 195 дня війни там якісь угоди миру, можливо уточнення, вносяться якісь корективи. Хоча на 191 починаються переговори. Йде "Диявол", бо кожна сторона хоче виграти щось своє. З 190 по 200 день цей мир налагоджуватиметься" , - переконана Хомутовська.

Зеленський і Путін, фото прес-служб

Людмила Хомутовська запевняє, що ми заберемо все, що вимагаємо. Карти не показують втрат. Можливі зміни ставлення до війни.

Нагадаємо, коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" .

Раніше ми повідомляли, що друг Володимира Зеленського Борис Джонсон наблизився до небезпеки впритул: "Він не може сидіти на місці" .