Перший за три роки візит путіна до Білорусі не повінчався успіхом. Диктатору не вдалося вмовити свого "колегу" вступити у війну проти України.
Про це пишуть аналітики з Інституту вивчення війни, які регулярно публікують свої доповіді про те, що відбувається сьогодні в Україні.
Тепер стає чіткіше зрозуміло, що пряма участь Білорусі у війні проти України є малоймовірною, оскільки Олександр Лукашенко відмовив прямо путіну в цій ідеї. Також не сподобалися самопроголошеному президенту і подальші інтеграційні поступки його країні.
Публічно президенти не стали обговорювати війну в Україні, хоч і в Мінську офіційно заявили, що вони зіткнулися із «західною загрозою», яка, вочевидь, є плодом їхньої бурхливої фантазії.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Кремлівський голова водночас запропонував Білорусі розглянути можливість, щоб білоруські льотчики пройшли навчання із застосування "боєприпасів зі спеціальними боєголовками".
"Лукашенко використовує риторику захисту білоруських кордонів від Заходу та НАТО, намагаючись уникнути участі у російському вторгненні в Україну. Президент Білорусі також використав подібні натяки на можливе розміщення ядерної зброї у Білорусі 17 лютого у контексті заявленої агресії Заходу", - йдеться у повідомленні.
Після цього аналітики дійшли висновку, що Олександр Лукашенко не ризикуватиме і не вступить зі своєю армією у війну проти України. Він розуміє, чого це йому коштуватиме.
Нагадаємо, що генсек ООН розповів, коли і чим, на його думку, закінчиться війна в Україні .
Раніше повідомлялося, що пропагандистів "розірвало" від візиту Володимира Зеленського до Бахмута.
Також, удари ЗСУ по Москві: Гіркін передбачив, коли приготуватися жителям Росії