Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк розповів про те, як може завершитись війна Росії проти України. Ключовий сценарій, який мають все усвідомлювати.

Про це чоловік написав у власному Telegram-каналі, де регулярно висловлюється щодо актуальної інформації на фронті.

Повномасштабне вторгнення почалося майже рік тому і сьогодні це обґрунтована математична модель. Її подальший перебіг подій залежить від того, чи готові союзники надати військовим усю зброю, яка нам потрібна, а також коли саме це станеться.

Михайло Подоляк. Фото: YouTube

Україна надала всім своїм партнерам та союзникам найменування та кількість потрібного нам озброєння, яке прискорило б процес перемоги над Росією. Тепер лишилося дочекатися відповіді від них.

Популярні новини зараз

"Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь

На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли

ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять

Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати

Показати ще

Дата реалізації цього сценарію залежить від наявного в Україні інструментарію – від того, коли Україна отримає точну кількість чітко визначеного озброєння. Україна надала нашому партнерському Альянсу конкретні цифри та найменування. Формула проста: хочете якнайшвидшого завершення війни – своєчасно дайте Україні більше зброї, яку ми просимо. Михайло Подоляк

Пожежа у Кремлі з путіним, фото: вільне джерело

Крім того, поговорили і про Росію у майбутньому. Найближчим часом вони наважаться перейти ще раз на наступальні дії, але втратять дуже багато людей. Потім може початися контрнаступ ЗСУ, який ще більше зажене їх на дно, адже поразки будуть суттєвими.

І саме після цього процеси розпаду та остаточної деморалізації в російській армії стануть незворотними. Росіяни продовжать тікати. У той же час вони отримають ще більше мертвих, а на вулиці російських міст масово виходитимуть поранені та ампутанти та жорстко протестуватимуть. Територією Росії поширюватиметься протест не політичного, а соціального характеру – через втрачених на війні близьких. Михайло Подоляк

Зрештою, почнуться реальні переговори Росії з Україною, і там будуть розмови про:

  • відповідальності за злочини в Україні;
  • прикордонна зона демілітаризації;
  • значних компенсаціях за вбивства та руйнування.

Нагадаємо, що путін розчарувався у своїх генералах, і почав "тасувати колоду" для вигаданих перемог

Раніше повідомлялося, що бобри стали на бік ЗСУ: зубатий союзник допоміг зупинити окупантів

Також, у Росії знову поспішили зі "взяттям" Соледара, і пропагандисти запідозрили недобре