Згідно з останнім аналізом Інституту вивчення війни (ISW), є значні шанси, що до червня 2024 року Україна матиме кращі позиції для протистояння можливому російському наступу.

В звіті вказується, що росія може переглянути свої стратегічні плани щодо запланованого на літо великого наступу, але не виключено, що вона продовжить діяти за вже розробленим планом.

Український військовий. Фото: скрін відео

Експерти ISW відмічають, що збільшена військова допомога від США значно зміцнила позиції українських сил, що дає їм реальні можливості для ефективного стримування російських наступальних операцій. Це стосується не тільки забезпечення озброєннями, але й передачі критично важливих технологій та навчання.

Кирило Буданов, керівник Головного управління військової розвідки України, підтвердив, що червень може бути ключовим моментом для російського наступу, але також наголосив на тому, що Україна підготовлена до таких дій ворога.

Популярні новини зараз

Час збирати валізи і повертатись: серед поляків зростає невдоволення через підтримку українських біженців

Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати

Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення

Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила

Показати ще

Українські військові, фото Міністерство оборони

ISW також звертає увагу на те, що російське командування розраховує на можливі затримки або повне припинення військової допомоги США до України.

Вони вважають, що в такому випадку українські сили опиняться в складній ситуації, що дозволить росії реалізувати свої агресивні плани.

Ці перспективи відіграють важливу роль у стратегічному плануванні обох сторін, оскільки військова підтримка та стратегічне бачення можуть значно вплинути на перебіг конфлікту в цьому регіоні.

Також, Знай.ua писав про Baldur's Gate 4 - буде: автор признався, що запланував на продовження

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Олександр Мусієнко розповів, чи буде Україна готовою до нового наступу росіян наприкінці травня