Стало відомо про те, що російська влада в черговий раз змінила стратегію. Після військових невдач в Україні риторика пропаганди злегка зміниться.

Про це стало відомо завдяки Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Вони опублікували нові дані про провокації з боку росіян.

Ні для кого не секрет, що у росіян є одна перевага, і воно в живій силі і техніці. Однак, як виявилося, навіть це не здатне налякати українських захисників, і армія країни-окупанта несе колосальні втрати.

Для того, щоб якось підготувати російське суспільство до можливої поразки, російським ЗМІ почали наказали писати пропаганду за новою методичкою.

Тепер вони починають писати про те, що російсько-українська війна це ніщо інше, як протистояння окупантів з усіма країнами Європейського Союзу і НАТО.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Кремлівські політтехнологи говорять про те, що це значно применшить ганьбу від програшу більш потужному противнику. Вони готують грунт для програшу. Залишається дізнатися, коли саме це станеться.

Російська пропаганда, фото: Instagram

"За інформацією військової розвідки України, керівники кремлівських телеканалів, Інтернет-ЗМІ та пропутінської армії ботів вже отримують вказівки перейти до нової інформаційної політики. Пропагандисти країни-окупанта тепер будуть промивати мізки росіянам ідеями про необхідність об'єднання заради власного виживання і сліпої довіри до політики кремлівського диктатора" - йдеться в повідомленні під постом.

Пропагандисти. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що в Маріуполі окупанти пропонують роботу тим українцям, хто залишився в місті

Раніше повідомлялося, що Денис Шмигаль висловився про зняття заборони для українців залишати країну

Також, в "сірій зоні" Запорізькій області загинув екснардеп Давид Жванія